Personal - Användarstöd

För snabbast möjliga support, kontakta kundstöd via e-post support@novasoftware.se eller på telefon 0515 - 777 888. För fler kontaktuppgifter, klicka här.

 

 

Daniel Wendel
Teamledare Användarstöd
Kundansvarig säljare
E-post: daniel.wendel@novasoftware.se
Telefon: 0515-777 897
Mobil: 0730-45 21 96

     
 

 

Hanna Lundgren
Produktansvarig Nova Excellence
Bokning
E-posthanna.lundgren@novasoftware.se

     
      

 

Annika Lindgren
Support, utbildning, bokning & leverans
E-post: annika.lindgren@novasoftware.se

     
 

 

Mats Lindblom
Support & utbildning
E-post: mats.lindblom@novasoftware.se

     
 

  

Linnea Lychou-Moqvist
Support och utbildning
E-post: linnea.lychou-moqvist@novasoftware.se

     
 

 

Björn Perneborn
Support & utbildning
E-post: bjorn.perneborn@novasoftware.se

     
 

 

Kristina Svenning
Support och utbildning
E-post: kristina.svenning@novasoftware.se

     
 

 

Anneli Fredriksson
Support och utbildning
E-post: anneli.fredriksson@novasoftware.se

     
 

 

Niklas Åkesson
Support och utbildning
E-post: niklas.akesson@novasoftware.se

     
   

 

Mikael Svedberg
Support och utbildning
E-post: mikael.svedberg@novasoftware.se

     
   

 

Åsa Albin 
Support och utbildning
E-post: asa.albin@novasoftware.se

     
   

 

Fredrik Åkermark 
Support och utbildning
E-post: fredrik.akermark@novasoftware.se