Personal - Försäljning och Marknad

Kontakta Försäljnings- och marknadspersonalen direkt via telefon eller e-post, via kundtjänst på telefonnummer 0515-777 888 (välj alternativ två) eller via e-post på sales@novasoftware.se.

För fler kontaktuppgifter, klicka här.

     
 

Teamledare Försäljning/marknad Produktansvarig Skola24
t.f Jacob Westman
E-post: jacob.westman@novasoftware.se
Telefon: 0515 - 777 888

     
 

 

Tomas Ahlqvist
Storkundansvarig säljare
E-post: tomas.ahlqvist@novasoftware.se
Telefon: 0515-777 898
Mobil: 076-11 77 898

     
 

 

Patrik Gunnari
Kundansvarig säljare
E-post: patrik.gunnari@novasoftware.se 
Mobil: 070-855 36 00 

 
   
 

 

Elsie Isaksson
Kundansvarig säljare
E-post: elsie.isaksson@novasoftware.se
Telefon: 0515 - 777 859
Mobil: 0706-325 906

     
 

 

Ulrika Åkermark
Kundansvarig innesäljare
E-post: ulrika.akermark@novasoftware.se
Telefon: 0515 - 777 894
Mobil: 072-55 27 894

     
   

 

Johanna Ahlqvist
Marknadskoordinator
E-post: johanna.ahlqvist@novasoftware.se
Telefon: 0515 - 777 896
Mobil: 076-78 77 896

     
 

 

Daniel Wendel
Kundansvarig säljare
E-post: daniel.wendel@novasoftware.se
Telefon: 0515-777 897 
Mobil: 0730-45 21 96

   

 

 

 

Alexander Hultén
Kundansvarig säljare